....Chceš být moje SB??? Napísej SEM....

Třídění Sbééček :P *******

Ostatní postavy

12. listopadu 2009 v 11:51 |  fma postavy
tady jsou ty ostatní postavy najdete tam i hlavní ae to neva ne je to pod parexem °-°Alex Louis Armstrong
Alex Louis Armstrong je majorem v armádě a svou znalost alchymie skvěle kombinuje se svými fyzickými proporcemi. Byl přidělen jako stráž bratrům Elricovým před Scarem. Je to velice schopný protivník, bohužel je pak převelen pod F.Archera a bude muset bojovat proti svým přátelům. Je to člen rodiny Armstrongů a jako takový umí všechny tajné techniky, které se v ní "dědí".

Alphonse Elric
Alphonse Elric je Edwardův mladší bratr. Při pokusu o živení ztratil celé své tělo a jeho duše byla přemístěna do starého brnění. Stejně jako Edward i Al je velice schopný alchymista, ale také velice dobrý bojovník. Bohužel má příliš laskavou povahu a proto se občas zaplete do nebezpečných situací a má kvůli nim hádky s bratrem, kterého pořád doprovází.

Basque Gran
Basque Gran je celkem nesympatický alchymista s vysokou armádní hodností a ještě větším knírem. Řídil pokusy na vězních a v Ishbalské válce zabil mnoho lidí tím, že své tělo přetvářel v kulomety, děla apod. Byl zabit Scarem.

Bradley (Pride)
Fuhrer King Bradley je hlavní vůdce armády a vlastně i jakýsi vládce celého národa. Později se ukáže, že je to Dantein Homuculus. Jeho jméno znamená Pýcha.

Cain Fury
Cain Fury je dalším z Royovy skupiny vyšetřovatelů. Je velice chytrý a umí bezvadně opravovat stroje.

Clara (Psiren)
Psiren je alchymistka samouk, která alchymii používá k loupežím. Edward se s ní několikrát utká a porazí ji.

Conero
Conero byl falešný kněz slunečního boha z města Lior. Byl ve spojení s homunculy, kteří mu půjčili poloviční kámen Mudrců na jeho "zázraky".

Dante
Dante je Hohenheimova bývala láska. Společně s ním přežívala čtyři staletí a teď nutně potřebuje nový kámen Mudrců. Ovládá homunculy, kteří by ji kámen měli zajistit výměnou za život.

Denny Brosh
Denny Brosh je Rossin kolega a stejně jako ona chrání bratry Eda a Ala. Obvykle přitom potají pokukuje po Ross.

Edward Elric
Edward Elric je 15letý státní alchymista, který se stal "psem" armády výměnou za získání informací o kameni Murdců. Jeho jediným cílem je získat zpět těla pro sebe a pro svého bratra, která ztratili při pokusu o oživení své matky. Ed si jako starší bratr dává za vinu, co se Alphonsovi stalo, a snaží se vše napravit. Kvůli ocelovým končetinám nemohlo jeho tělo moc vyrůst, takže je velmi citlivý na svou výšku (a taky se mu kvůli nim říká ocelový alchymista - Fullmetal Alchemist).

Elysia Hughes
Elysia je Maesova malá milovaná dcera, kterou často uvidíme na fotkách, se kterými se Maes má tendenci chlubit pokaždé, když je k tomu příležitost, ať už vhodná či nevhodná.

Envy
Envy je homunculus vytvořený Hohenheimem. Umí měnit svou podobu do podoby jiných lidí. Jeho jméno znamená Závist.

Fletcher Tringham
Fletcher Tringham je Russelův mladší bráška. Je to alchymista s nemalým potenciálem a zaměřením na přírodu. Vydává se za Ala.

Frank Archer
Frank Archer je nesympatická postava, která s v mnohém podobá Kimbleyovi. Je ctižádostivý, krutý a bezcitný důstojník, který velí těm nejhorším operacím. Poté, co díky Scarovi přijde o půlku těla a nahradí ji auto-mail, se z něj stane naprostý maniak s jediným cílem - zabíjet.

Glacier Hughes
Glacier Hughes je manželkou Maese.

Gluttony
O Gluttonym toho moc nevíme. Je to homunculus, který je schopnost sníst naprosto vše a má pořád hlad. Jeho jméno znamená Nenasytnost.

Greed
Greed je nejsympatičtější homunculus, kterého oživila Dante. Jeho schopností je neproniknutelný štít chránící jeho tělo. Touží po normálním životě a je vlastně jediný koho se ostatní homunculové bojí. Je ovšem čestný a jeho lidé by za něj šli i do pekla. Jeho jméno znamená Chamtivost.

Heymans Breda
Heymans Breda je dalším Royovým podřízeným.

Hohenheim Elric (Hohenheim of Light)
Hohenheim of Light je otcem Eda a Ala a Trishin manžel. Dříve byl zamilovaný do Dante, ale pak ji opustil. Je to první vynálezce kamene mudrců. Žije už 400 let a pomocí kamene střídá těla. V poslední době už ale přenos duše nefunguje tak, jak má, a těla se rozkládají, právě proto musel Hohenheim odejít od své lásky a svých milovaných synů. Přestože vytvořil kámen Mudrců, nikdy si nedokázal odpustit to, že kvůli němu obětoval město plné lidí, stejně jako to, že když se snažil oživit svého mrtvého syna, vyvolal Envyho.

Izumi
Izumi je mistrem Eda a Ala. Je to velice hodná žena dokud ji něco nerozzuří, ale pak je zle, že i brnění radši schová hlavu pod stůl. Kvůli nepodařenému oživění jí chybí několik orgánů v těle a tak Izumi postupně umírá. Má velkou slabost pro děti.

Jean Havoc
Jean Havoc je slouží pod Royem. Je to velice komická postava. Má problémy s děvčaty, a tak vždy chce po Royovi nějaké rady. Jednou se pokusí dokonce seznámit se s Armstrongovou sestrou.

Jork. L. Kimbley
Jork L. Kimbley je jedním z největších "hajzlíků" seriálu. Je to alchymista, který zabíjí lidi jenom z čirého potěšení tím, že je pomocí alchymie přetvoří v lidské bomby a nechá vybuchnout. Co je ještě horší používá to i na spolubojovníky (přezdívka Aly bomber) a civilisty. Proto byl po válce v Ishbalu odsouzen ke trestu smrti. Bohužel trest nebyl vykonán a tak Kimbley prchá s Greedem, kterého stejně zradí a znovu se dostane do armády.

Lejon
Lejon je mladý muž z vesnice, kterou si homunculové vytipovali jako pokus na získání kamene Mudrců. Lejona si vybrali jako potencionálního alchymistu. Lust v něm vidí svého bývalého manžela, nakonec je to ona, která ho zabije.

Lust
Lust je homunculus vytvařený Scarovým bratrem během Ishbalské války. Je to žena, kterou miloval a která mu umřela v náručí. Lust umí své ostré prsty prodlužovat a natahovat s obrovskou rychlostí. Od ostatních homunculů se liší tím, že si vzpomíná na věci ze svého minulého života, proto se v závěru přidá k bratrům Elricovým. Její jméno znamená Touha.

Maes Hughes
Podporučík Maes Hughes je nejlepším přítelem Roye a stejně jako on pracuje v armádě. Maes do Ishbalské války nešel a místo toho si zvolil kancelářskou práci. I když neslouží přímo pod Royem často s ním spolupracuje. Když se mu Roy svěřil s jeho přáním stát se fuhrerem, Maes mu slíbil, že ho bude vždycky podporovat. Je velice všímavý a umí skvěle bojovat s noži. Nade vše miluje svou rodinu. Zabije ho Envy, když jako první zjistí pravdu o spiknutí. Po smrti je povýšen na Brigádního Generála.

Marco
Dr. Marco je alchymista, který dříve působil jako vědec v laboratoři číslo 5 (ta vedle věznice) a vymyslel základní polotovar kamene Mudrců, který byl použit i ve válce. Za to si klade vinu a proto dezertoval a léčí jím lidi.

Maria Ross
Poprvé se s ní setkáváme, když hlídá oba chlapce před Scarem, zrovna když hledají svazek doktora Marca v knihovně. Je to velice citlivé žena a bratry má ráda jako vlastní syny.

Martel
Martel je jednou z komanda, které na žádost vlády vyvolalo Ishbalskou válku. Potom byli zrazeni vlastní vládou a odsouzeni k smrti. Na Martel byly dělány pokusy a stala se chimérou - tj. má hadí geny a může natahovat končetiny. Po osvobození je členkou Greedova "gangu".

Nina Tucker
Nina Tucker je malá holčička, se kterou Al a Ed chvilku žili. Nakonec ji její otec přeměnil na chiméru.

Paninya
Paninya je děvče se kterým se zkamarádí Winry přes auto-mail, protože má tři končetiny tvořené auto-mailem. Winry si díky ní vyslouží konečně dík od Eda.

Pinako Rockbell
Pinako Rockbell je babičkou Winry a zároveň její vychovatelkou. Vychovávala taky Eda a Ala. Je velice schopná technička a kuchařka.

Riza Hawkeye
Riza Hawkeye je jednou z přímých Mustangových podřízených. Tajně ho miluje, i když respekt a pravidla armády ji brání mu to říci, proto ho alespoň chrání tak, jak může. Skvěle ovládá palné zbraně.

Rose
Rose je dívka, která pomůže bratrům v Lioru. Později se stane vůdcem lidu ve městě během občanské války.

Roy Mustang
Roy Mustang je přímý Edwardův nadřízený. Chová se ke všem stroze a chladně, ale to je proto, že si v Ishbalské válce prodělal hrozné trauma, když dostal příkaz zabít doktory, kteří léčili obě strany. Po válce se pak dlouho vzpamatovával a nakonec nastoupil znovu do armády s tím, že se stane novým Fuhrerem (vůdcem) a změní svět. Je to velice schopný alchymista, který ovládá hlavně oheň (Flame Alchemist). Je velice oblíbený u žen.

Russel Tringham
Russel Tringham je Fletchreův starší bratr, který se vydává za Edwarda, aby směl dělat jeden alchymistický pokus, na kterém pracoval jeho otec.

Ryla
Ryla byla bodyguardem vysokého důstojníka, dokud je Edward neporazil a jejího důstojníka neponížil. Od té doby pracuje u Dante a na konci ji poslouží jako nové tělo.

Scar
Scarovo pravé jméno se bohužel nikdy nedozvíme. Bojoval v Ishbalské válce společně se svým bratrem, který porušil jejich zákony a pokusil se Ishbal zachránit alchymií. Scar je zraněn Kimbleyem a jeho bratr ho zachrání tím, že mu pomocí alchymie předá svou ruku s tajemným tetováním a zemře. Právě kvůli Kimbleyemu Scar nesnáší alchymisty. Nakonec je to právě za pomoci Lust Scar, kdo vytvoří kámen Mudrců, ovšem po dokončení umírá bez toho aby nám prozradil své pravé jméno...

Sciezka
Sciezka byla najata Maesem jako archivářka pro svou fotogenickou paměť. Za tu dobu se velmi dobře seznámila s jeho rodinou. Po jeho smrti opouští armádu a začíná nenávidět Roye kvůli tomu, že přítelovu vraždu nevyšetřuje.

Shou Tucker
Shou Tucker je otec Niny. Je to státní alchymista, ale hrozí mu vyhazov, proto potřebuje nutně vytvořit novou chiméru. A na její vytvoření obětuje svou dceru Ninu. Ed ho odhalí a pošle do vězení, kde se ovšem Tucker stane vědcem a dělá pokusy na ostatních vězních vše zasvětil svému cíli - vytvořit klon Niny.

Sloth
Sloth je homunculus, který vzniknul při Edově a Alově pokusu o oživení matky. Má na ně nějaké vzpomínky, ale kvůli tomu aby ji přestali trápit je chce zabít. Její jméno znamená Lenost.

Trisha Elric
Trisha Elric je matka obou bratrů. Odmalička je vychovávala sama a později po pár letech umřela na těžkou nemoc. Ed to svému otci nikdy neodpustil. Později se svou matku pokusil s Alem oživit.

Watteau Farman
Watteau Farman byl původně Maesuův podřízený, ale po jeho smrti chtěl sloužit u Roye a zjistit pravdu o jeho úmrtí.

Winry Rockbell
Winry je typický technokrat. Vyrůstala společně s Edem a Alem a je to právě ona kdo má na svědomí Edův auto-mail. Je "tajně" zamilovaná do Eda.

Wrath
Wrath je asi nejpodivnější homunculus. Je to Izuminino mrtvé dítě, které se nažila oživit. A také má Edovy končetiny, které získal, když Ed oživoval matku a přivolával zpět bratrovu duši. Jeho jméno znamená Zloba. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama